KONTAKTY NA NÁS

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, zavolejte rádi vám je zodpovíme.

V energiích jsme tu pro vás.

NAŠE

FIRMA

Český spotřebitelský  servis energii s.r.o.

Podhorská 20

466 01, Jablonec nad Nisou

Email: herold@msfa.cz

VEDENÍ

FIRMY

Jednatel společnosti-Vzdělávání a věci smluvní

Mgr. Luděk Straka

Tel.: 725 444 345

Email: strakal@msfa.cz

Jednatel společnosti-Energetika a věci technické

Václav Straka

Tel : 725 427 352

Email : strakav@msfa.cz

KONTAKT

NA SPECIALISTY

Ondřej Bohm

Tel.: 737 225 960

Email: bohmo@msfa.cz

Infolinka - 9:00 - 16:00

Tel.: 737 225 960

Email: herold@msfa.cz

KONTAKTUJTE NÁS OZVEME SE VÁM ZPĚT

Děkujeme za odeslání!

Vážení zákazníci, 

 

chtěli bychom vás upozornit a varovat před podvodním jednáním, které naše společnost zaznamenala v posledních několika dnech mezi našimi zákazníky. Některé naše zákazníky kontaktovaly osoby, které se vydávaly za obchodní zástupce ČSSE, nabízeli jim přechod k jiné společnosti a minimálně v jednom doložitelném případě tento  falešný obchodní zástupce vystavil pod jménem společnosti ČSSE výzvu ke smluvní pokutě, tuto zákazníkovi osobně předal a požadoval hotovostní úhradu této smluvní pokuty.

 

Společnost ČSSE varuje zákazníky před těmito falešnými obchodními zástupci a upozorňuje, že předčasným ukončením smluvních vztahů, které jsme pro své zákazníky řádně smluvně zajistili, se tito zákazníci mohou vystavit vícero problémům vč. i smluvních sankcí od dodavatele energií. Rovněž vyzýváme zákazníky, aby nereagovali na žádné výzvy k hotovostním úhradám smluvních pokut či dalších sankcí, které by jim osobně činily osoby představující se jako obchodní zástupci ČSSE. Uvedený postup těchto falešných obchodních zástupců rozhodně není postupem naší společnosti a neodpovídá jejím profesionálním standardům. Pokud máte pochybnost, zda osoba, která vás oslovila, je skutečně zástupcem naší společnosti, ověřte si prosím informace o takovéto osobě přímo na naší infolince 737 225 960. 

 

Naše společnost již činí právní kroky, aby činnosti těchto falešných obchodních zástupců, poškozujících jak společnost ČSSE, ale zejména naše klienty,  zamezila.