KONTAKTY NA NÁS

Pokud máte jakékoliv dotazy, zavolejte rádi vám je zodpovíme.

V energiích jsme tu pro vás.

NAŠE

FIRMA

Český spotřebitelský  servis energii s.r.o.

Podhorská 20

466 01, Jablonec nad Nisou

Email: herold@msfa.cz

VEDENÍ

FIRMY

Jednatel společnosti-Vzdělávání a věci smluvní

Mgr. Luděk Straka

Tel.: 725 444 345

Email: strakal@msfa.cz

Jednatel společnosti-Energetika a věci technické

Václav Straka

Tel : 725 427 352

Email : strakav@msfa.cz

KONTAKT

NA SPECIALISTY

Ondřej Bohm

Tel.: 737 225 960

Email: bohmo@msfa.cz

Infolinka - 9:00 - 16:00

Tel.: 737 225 960

Email: herold@msfa.cz

KONTAKTUJTE NÁS OZVEME SE VÁM ZPĚT

Vážení zákazníci, 

 

chtěli bychom vás upozornit a varovat před podvodním jednáním, které naše společnost zaznamenala v posledních několika dnech mezi našimi zákazníky. Některé naše zákazníky kontaktovaly osoby, které se vydávaly za obchodní zástupce ČSSE, nabízeli jim přechod k jiné společnosti a minimálně v jednom doložitelném případě tento  falešný obchodní zástupce vystavil pod jménem společnosti ČSSE výzvu ke smluvní pokutě, tuto zákazníkovi osobně předal a požadoval hotovostní úhradu této smluvní pokuty.

 

Společnost ČSSE varuje zákazníky před těmito falešnými obchodními zástupci a upozorňuje, že předčasným ukončením smluvních vztahů, které jsme pro své zákazníky řádně smluvně zajistili, se tito zákazníci mohou vystavit vícero problémům vč. i smluvních sankcí od dodavatele energií. Rovněž vyzýváme zákazníky, aby nereagovali na žádné výzvy k hotovostním úhradám smluvních pokut či dalších sankcí, které by jim osobně činily osoby představující se jako obchodní zástupci ČSSE. Uvedený postup těchto falešných obchodních zástupců rozhodně není postupem naší společnosti a neodpovídá jejím profesionálním standardům. Pokud máte pochybnost, zda osoba, která vás oslovila, je skutečně zástupcem naší společnosti, ověřte si prosím informace o takovéto osobě přímo na naší infolince 737 225 960. 

 

Naše společnost již činí právní kroky, aby činnosti těchto falešných obchodních zástupců, poškozujících jak společnost ČSSE, ale zejména naše klienty,  zamezila.

IČ: 05885981

Podhorská 20, 46601 Jablonec n.N.

 

Email: info@ceskyspotrebitelskyservis.cz

Infolinka: Tel: 737 225 960

Provozní doba: 8:00 - 15:30