USPOŘTE 

 

SNADNO 

 

RYCHLE 

AUKCE

Co to je?

E-aukce je on-line výběrové řízení na dodavatele Vámi poptávané energie. Najdeme Vám seriózního dodavatele s nejvýhodnějšími podmínkami a cenami. Na základě roční spotřeby elektřiny nebo plynu vám vypracujeme cenovou nabídku. Podle ní si můžete udělat představu o vašich možnostech optimalizace nákladů za už tak drahé energie.

Proč zbytečně platit více než musíte?

V konečném důsledku u seriózních alternativních dodavatelů jsou služby mnohdy kvalitnější oproti službám dominantních dodavatelů. Je to dáno opravdovým zájmem o každého zákazníka a možnostem přizpůsobit se jeho potřebám. Navíc v tomto segmentu trhu je velmi důležitá konkurence, díky které se ceny energii dostávají níž a níž. Nenechte se zneužívat monopolním postavením některých firem a neznalostí možností v tomto oboru a využijte našich služeb.

Výhody aukce s námi:

  • O vše spojené s přípravou řízení a změnou dodavatele se staráme my – vy jen vyplníte přihlášku

  • Případné komplikace spojené se změnou dodavatele řešíme tak, aby to bylo pro vás nejvýhodnější – zaplatíme za vás možnou sankci u stávajícího dodavatele spojenou s nedodržením obchodních podmínek

  • Po celou dobu máte k dispozici naše poradenství – můžete se zeptat kdykoliv na cokoliv

  • Během naší spolupráce vám “hlídáme záda“ – vyřešíme případné komplikace

  • O všem vás včas informujeme – půl roku před koncem splatnosti smlouvy vás kontaktujeme a pak je opět jen na vás, jak budete chtít dále pokračovat (prodloužení smlouvy nebo další účast v e-akci)

  • Vše je ZDARMA

IČ: 05885981

Podhorská 20, 46601 Jablonec n.N.

 

Email: info@ceskyspotrebitelskyservis.cz

Infolinka: Tel: 737 225 960

Provozní doba: 8:00 - 15:30